המלצות


ורדה יקירתי,
תודה על ערב מהנה ומקסים! התגובות היו מהממות, גם אצל הספקנים בתחילה עלו דברים מעניינים. מלבד זאת ראית, שהם לא רצו ללכת כי הם נהנו מהסדנא.
אלפי תודות!

רחל חלי סטיקלרו

אימון אישי וקבוצתי – שינוי אורח חיים לירידה במשקל


היי ורדה , אכן כולם נהנו מאד מהסדנא והתחברו לנושא, כנראה חבורה של אמיצים אשר לא חוששים להסתכל במראה.
הזדמנות להכיר את האנשים שעובדים אתך ביום יום קצת יותר מקרוב, אכן נפתחו ונעים היה לשמוע פרטים אישיים המקרבים אחד את השני.
*גם את נעמת לנו מאד באופן דיבורך והתנהלותך.*
בטוחני שהערכה שרכשתי ממך תלווה את משפחתי במפגשים וטיולים רבים ואני לפחות אמשיך ליהנות. תודה רבה

אתי גולן

צוות תביעות- פמי פרימיום


ורדה המקסימה
תודה ענקית על הזכות להיות נוכחת בסדנת מטפלים בה עבדנו עם הקלפים "שאלת השאלות".. שנים רבות אני עובדת עם קלפים, אך בקלפים האלו יש משהו קצת אחר, בדרך בה הם מצוירים ע"י ילדים, בשילוב שאלת השאלה הנכונה, שכבר מכניסה אותנו לבדיקה פנימית, דרך הכלים המצוינים שקיבלנו ממך, העצימו את התהליך.
כל הכבוד על הדרך הארוכה שפסעת עד שיצרת קלפים מדהימים "שאלת השאלות" שיכולים להגיע לכל בית ללא צורך בניסיון קודם ולעבוד איתם בדרך מדהימה כל אנשי הבית כדרך לחיבור, הבנה והכלה בבית.
תודה ענקית. michalcarmel1@yahoo.com

מיכל כרמל

העצמה אישית לחיים ולעסקים


שלום ורדה,
שמחתי מאוד להשתתף בסדנה שלך. גם אני חושבת שהתשאול מאוד חשוב בטיפול ולכן רכשתי את הקלפים שלך, כי הם מאפשרים לדובב את המטופל
ולמקד את הטיפול במה שהמטופל באמת רוצה, הקלפים מתחברים לרגש, ורגש זה מה שאנו מטפלים בפרחי באך.

יעל מגן

נטורופתית ורפלקסולוגית בכירה


השתתפתי בסדנא שורדה העבירה, אשר הדגש בה היה על שימוש בקלפים כחלק מתקשורת הורים- ילדים! יצאתי מועצמת עם הרבה תובנות. הקלפים מקסימים, פשוטים ברורים, בהירים וממגנטים.ורדה מעבירה את הסדנא בחן, בפשטות, מתוך הבטן עם המון אהבה לקלפים ולעשייה. בהחלט מעורר השראה! ממליצה בחום על הקלפים וגם על ורדה כמובן.

יעל עיני

הורות מודעת


הייתי בסדנא של ורדה עם קלפי "שאלת השאלות" הסדנא הייתה מעניינת,פותחת ערוצים חדשים בחשיבה ובעצם מחדדת את ההבנה שבכל שאלה מסתתרת גם התשובה, תודה ורדה נהניתי מאוד

זיוה אילון – ירושלים

http://ziva-elon.com


היי ורדה,
שמחתי להשתתף אתמול בסדנא על הקלפים "שאלת השאלות", אני כמטפלת בפרחי באך, ונעזרת בכלים האימוניים שעומדים לרשותי, אכן עשיתי בחירה נכונה בקניית הקלפים ולימודם לעומק במפגש שהתקיים אצלך, עוד כלי תומך ומעצים בארגז הכלים, בטיפול פרחי באך, נהניתי מאוד. תודה רבה.
באהבה עדה בני

עדה בני

פרחי באך בשילוב אימון


ורדה יקירתי,
הן הסדנה והכלי הנפלא שפיתחת פותחים צוהר לחשיבה מורחבת יותר על כל קושי קיים.
נהניתי מאוד והועשרתי מאוד ואני בטוחה שאעשה שימוש רב בקלפים שרכשתי.
תודה על האירוח הנפלא והלבבי.
אנחנו עוד נפגש.
המשך שבוע קסום

חני שקד

המקום בו הגוף פוגש את הנפש – גדרה


ורדה היקרה,
תרשי לי קודם כל להודות לך על האירוח, הסדנה המקצועית והנעימה, ובעיקר על הנתינה הגדולה שלך בכך שאת משתפת אותנו ומאפשרת לנו להשתמש באוצר הזה שנקרא קלפי שאלת שאלות.
לפני יותר משבוע, דברתי איתך על כוונתי להשתמש בקלפים בקבוצות ילדים והרגשתי שאת לא סגורה על זה
אבל להפתעתי, כל מי שהגיע היום, הגיע מתחום העבודה עם ילדים ונוער ואולי לפני שבוע לא הבנתי אותך כי ראיתי כמה את מחברת את זה לעבודה גם עם ילדים ונוער.
כיף היה לי לראות כמה חשוב לכל המשתתפים להעצים את הילדים והנוער אין לי ספק שהם יביאו את הריפוי לעולמנו.
ואשר להקשבה: אצלי זה הכלי העיקרי באימון ולכן אני מאוד מבין ומסכים איתך. מה גם שכל עצה שניתן ללקוחותינו היא מעולמנו ומהשקפתנו ולא בהכרח קשורה לעולמם. גיליתי מהר מאוד שהקשבה נקייה ודקות של שקט מביאים את המתאמנים שלי לתשובות שהכי נכונות בעבורם.
אני מעריך אותך מאוד על מי שאת. תודה ותבורכי. yariv.grossman@gmail.com

יריב גרוסמן

מאמן הוויתי


ורדה יקרה ,
תודה , תודה , תודה .ממש התרגשתי לשמוע את סיפור יצירתם של הקלפים, איך עשית דרך ארוכה עד שהגעת למוצר המושלם.
באתי כדי להתרשם מהקלפים וממך , כדי שתוכלי להשתלב איתי בסדנאות. גיליתי אישה עם נתינה גדולה , אהבה , מקצועית, חכמה . אישה שעברה מסע ארוך עד שהיא הגיעה למקום בו היא נמצאת היום. חזרתי הביתה היישר אל המתאמנים שלי, לא יכולתי להתאפק וכבר השתמשתי בקלפים. מדהים מה יצא!
החוכמה היא בניסוח השאלות- מה אנחנו רוצים לדעת. כאחת שדואגת למלא את סל הכלים שלה באופן קבוע אני יכולה להעיד שהיום קיבלתי כלי נוסף ממך ואני בטוחה שאיהנה ממנו.
תודה לאנשים הנפלאים שפגשתי,תודה על המראות,תודה שאפשרת לי להציג את ה"אני האמיתי ", בלי מסכות.אני אוהבת את הדרך שאת מעבירה את הסדנה

בת-שבע טל

מחברת הספר "זינוק לחיים"- אימון לילדים ונוער


ורדה,
איזה יופי! סדנאות חדשות.חייבת לשתף בתגובות הנפלאות שאני מקבלת מהקלפים שלך באימון האישי ובקבוצות הפתיחות שהקלפים שלך יוצאים מדהימה הטכניקות שהכרת לי בסדנא שונות ועוזרות ליצור תהליך מתפתח ומעמיק. לדעתי זו חובה עבור כל מאמן להיחשף אליהם וכמובן לרכוש אותם ולעשות בהם שימוש. הציורים יוצאי הדופן יוצרים פתיחות, עקב כך שהם אינם מאיימים , אחרי הכול ילדים ציירו אותם. אם עוד נרשמתם.. רוצו לפני שלא יהיה מקום

רחל

חלי סטיקלרו מאמנת אישית וקבוצתית לאכילה ואורח חיים בריא ומאושר


שאלת השאלות"-קלפים מצוינים, אני עובדת עם הקלפים בתהליך האימוני יחד עם המאומנים שלי-התרומה רבה.
תודה רבה,

עדן מילר רוזנבאום

אימון עסקי, אימון אישי וזוגי’ ליווי להצלחה


ערב טוב ורדה
מפגשים שכאלה ככל שירבו, רק יכולים להעשיר אותנו כמטפלים. אני משתדלת להגיע למפגשים בהן יש מטפלים בתחומים שונים.
הקלפים שיצרת הן בהחלט יצירה ואת יכולה להיות גאה בעצמך.
אהבתי את הצבעים את האיורים ואת האפשרות לעבוד איתם בצורה מאוד קלה.
אני משוכנעת שהן ישמשו עבורי כלי עבודה נוסף.
תודה על האירוח ועל האווירה הנעימה.

עדי ישראלי

מאבחנת ומטפלת בקשיי תפקוד ולמידה


כמאמן אישי שעובד עם אנשים בין השאר על ניסוח ערכים, חיפשתי ערכת קלפים שתעזור לי בעניין. יש כמה עשרות ערכות של קלפים בשוק אבל לאף אחד מהם לא ממש התחברתי. ביום שראיתי את "שאלת השאלות" קניתי אותה. למה? נראה לי שמשהו בפשטות ובתום של הציורים משך אותי. אח"כ זו כבר הייתה החוברת שהיא ממש ספר לעבודה עם אנשים. אח"כ זה היה בגלל ההצלחות: פעם הקלפים עזרו לי להיחלץ ממצב תקוע במהלך אימון, פעם גרמו לריגוש, אבל האמת היא שהסיבה שאני מודה לך, ורדה, על הערכה, היא בגלל שאף אחד שהראיתי לו אותה או עבדתי איתו בעזרתה, לא נשאר אדיש אליה. התרכיב הזה, שבין ראשוניות ילדית, לבין רוחניות מסתתרת, התרכיב הזה שבין קלף פשוט לאנשים מורכבים, יוצר משהו אחר באוויר, מסתבר.. תודה

משה שרון

מאמן אישי


הקלפים המקסימים שפיתחת, שובים את הלב והסיפור מאחוריהם מקסים עוד יותר.
הסדנא מהנה ומלמדת, ואפילו יש מצב שאתחיל להשתמש בקלפים….
בערב נתתי לבעלי לפתוח וכמובן שיצא קלף שלא לרוחו ואני הבנתי משהו חשוב
תודה רבה ותמשיכי לדהור ברחבי ארצנו להפיץ אותם בהצלחה

רביד רוח-אושמי

סדנאות עומק המבוססות על תזונה, יוגה ועיסוי


ורדה
המפגש עם קלפי שאלת השאלות היה עוצמתי, מדויק ומעורר. הייחוד של הקלפים הוא בציורי הילדים, ובשילוב של פשטות, כנות וחוכמה פנימית. חזרתי הביתה עם תובנות ורצון להעמיק.

שגיא גודלמן

MA – ייעוץ חינוכי, מאמנת אישית ועסקית


חזרתי לא מזמן הביתה מהסדנה אצל ורדה. ורדה העניקה ליקום,כלי מדהים וחלקה איתנו מהידע שלה ואת דרך העבודה הנפלאה עם הקלפים שפיתחה.
ממליצה מאוד לכל מטפל, יועץ,מאמן או איש חינוך להגיע לורדה ולשמוע ולחוות את מה שיש לה לתת.שואלים שאלה ומיד מקבלים תשובה שפותחת את החשיבה לנהל דיאלוג עם עצמנו סביב נושא השאלה. ורדה,תודה על סדנה מדהימה ומרחיבת אופקים.

חני שקד

המקום שבו הגוף פוגש את הנפש – גדרה


ורדה,
הקלפים שלך הם מתנה אמיתית, אני משתמשת בהם המון ומקבלת בכל פעם תובנות חדשות על עצמי וחיי. גם ילדי נהנים מהם, וגם החלק המבוגר יותר במשפחה,
תודה

סיגל משל

מעצבת ומאיירת


שיטה וקלפים שמדברים בעד עצמם.
מאז שהכרתי אותך אישה יקרה, אני מחוברת לקלפים שלך, גם באופן אישי וגם עם המטופלים שלי.
כאשר מטופל מתלבט ולא מבין למה הוא סובל מעודף משקל לדוגמא, הוא מקבל תשובה לאחר פתיחה של הקלפים, וזה עוזר לו מאד להבין ולקבל מה עליו לעשות, מה עליו לשנות, ועל איזה רגשות שליליים חשוב שייתן את הדעת.
חיבוק חם ואוהב, בהצלחה, וחג שמח לך ולכל המשפחה

זהבה קורנברג

דיאטנית קלינית מוסמכת – מנכ"לית מועדון "שפע של בריאות"


לורדה היקרה
שמחה אני שהכרתיך אישה עם חיוך עם הבנה ועם נתינה, ואישה עם יושרה ואמתיות ,
קניתי את הקלפים המאוירים והמעצימים ממך ולרגע חושבת אני כמה הם מועילים עם תובנות ומסרים עובדת אני עם כמה סוגי קלפים אך שלך הם מיוחדים ומלמדים כל אחד יכול לבין אותם הספר שמצורף אליהם פשוט מסביר הכל אז תודה לך על כך.
ההצלחה היא דבר נהדר היא דבר שעושה את האדם מאושר. ההצלחה כמו סולם עם הרבה שלבים כשבכל יום לפסגה מטפסים כולנו רוצים לעלות בשלבים אך הרבה פעמים איננו יודעים, ולכן – הכלל הראשון: אמונה ורצון, הכלל השני : הוא להיות אני, ותמיד להתחשב אחד בשני ויש עוד המון כללים כמו שמחה וחיוכים. אז קדימה לעלות ולהחזיק אצבעות !
בהצלחה רבה

מרים פאשה

אירדיאולוגית


יש משהו קסום בקלפים של ורדה. אני עוסקת בייעוץ והתחלתי להשתמש בקלפים בעבודתי עם האנשים וכן עם חברים ובני משפחתי. כולם מוקסמים מהתשובות שעולות באופן כה מפתיע ואמיתי ומשאיר כל אחד עם חוויה וחומר למחשבה. אני ממליצה על הקלפים בחום. ותודה לך ורדה

ציפי ספיר

P.E.M Master MA בייעוץ חינוכי, מאסטר ב-NLP ודמיון מודרך


את הקלפים של ורדה ליוויתי בעצם עוד מתחילת התהליך של עיצוב הערכה. לכן ההנאה שלי מהם היא כפולה. יש המון קלפים בשוק, אבל אין כאלה. פשוט תענוג אמיתי מומלץ בחום!

טלי לוי ארביב

איור ועיצוב


בתור מאמנת המשתמשת בקלפי אימון ובכלים עקפי חשיבה, מצאתי את קלפי "שאלת השאלות" ממוקדים ברורים מקדמים ומאוד מחממים את הלב. הקלפים המאוירים בגאוניות מציגים למתאמנים שלי מפת דרכים אל פעולות מקדמות לשם השגת מטרותיהם. תודה לורדה על המוצר המדהים. ישר כח.

אילה אלון

מאמנת אישית


ממש נהניתי להיות אצל ורדה כשדן – (צלם הבית של כרטיס ביקור) צילם אותה.
הייתה לי הזדמנות לשמוע את ורדה שוב, שאלתי שאלה לקלפים- והתנסיתי בעצמי.
למחרת חזרתי לורדה וקניתי קופסה ליום הולדת של אבא של בעלי, אדם מבוגר ושקט
לשמחתי הוא כל כך התרגש, כל הערב ישבנו סבא אני והנכדים, שאלנו שאלות ופתחנו קלפים. כולם השתתפו והיה מעניין לראות את הדינאמיקה שנוצרה, התקשורת בין הדורות. מומלץ בחום!

דינה שומר

כרטיס ביקור


אני כבר מכורה !!!
לפני מספר חודשים רכשתי את הקלפים של ורדה ומאז הם מטיילים להם בחן בין חדרי הבית ומשמשים יועצים צמודים לכל בני הבית ולסביבה הקרובה.
ממליצה בחום

אפרת טולדנו

אפרוס- תכשיטים מאבני חן – טל- אדריכלות


ורדה יקרה
יופי של סרטון ואיזה בן מקסים יש לך! כל פעם אנו שומעים על ילדיך שאיירו את הקלפיםhttp://www.sivanglass.co.il/ ועכשיו גם רואים את אחד היוצרים של הקלפים. ציורים מקסימים ונאיבים שקל להתחבר אליהם. כחובבת קלפים השלכתיים כמובן שיש ברשותי ערכת קלפים שלך

סיון בן שימול

אמנות בזכוכית ותכשיטים


קניתי לעצמי….אך נתתי מתנה לחברתי היקרה וזו ההודעה שקיבלתי ב SMS כלשונה המדויק: עטליה יקירתי, פתחתי אתמול בקלפי שאלת השאלות שנתת לי – את הרי מכירה את הסקפטיות שלי בנוגע לפתיחות וכדומה – חבל על הזמן! מתנה נהדרת, התשובות שקיבלתי כבר באותו הרגע היו מדהימות, והשפעתן הייתה גם בשעות לאחר מכן. התשובות הלכו והתבהרו! תודה דפנה (מנהלת עמותה לפסיכולוגיה) אז זהו – אם יש לכם שאלה….בכל נושא (למי אין ???) – קלפי "שאלת השאלות" הם התשובה! תודה ענקית.

עטליה אוברמן מנכ"לית אניתיאה

איתך בשביל החיים


השתתפתי בסדנא אצל ורדה בביתה במודיעין, באווירה אינטימית ונעימה. זכיתי באימון משולב בטיפול עם קלפי השאלות שלה. לתשומת לבכם: זו הייתה סדנא מקצועית. אז כמובן שגם למדתי והעשרתי את עצמי בטכניקות חדשות עם קלפי השאלות המיוחדים שלה. מיד בערב כבר פתחתי את הקופסה בקבוצות שלי!
מומלץ בחום להגיע לסדנא שכזו, ולרכוש את הערכה הזו – שהיא אינה עוד קופסת קלפים טיפוליים. מומלץ בחום!

רחל- חלי סטיקלרו


ממליץ בחום להשתתף בסדנה של ורדה.
אני אישית עברתי חוויה ממש נהדרת שבסופה רכשתי את הקלפים "שאלת השאלות".
הבנתי את הרעיון ובמפגש הראשון עם הנכדים שלי, אני הוא זה שהדריך אותם ואת ההורים שלהם ,איך להשתמש ולהפיק את המיטב מהקלפים.
חברה…. זה עובד !
את הקלפים השארתי במתנה לנכדיי שעושים בזה שימוש הן בהפעלה עצמית והן במפגשים עם חברים.
במפגש הבא ארכוש עוד חפיסה ונמצא שוב למי להעניק אותה במתנה !
ורדה! המשיכי לעשות חייל !

אמנון אבידן

יעוץ מומחה לרישומי טאבו ונדל"ן


היום השתתפתי בסדנא "שאלת השאלות" של ורדה פורת היה מעצים וקבלתי כלי משמעותי נוסף לארגז הכלים שלי. עדיין לא פספסת יש סדנא ביום רביעי במרכז
אני ממליץ בחום. yairp@hanatziv.org.il

יאיר פשחור מטפל הוליסטי


נהניתי מאוד בסדנא איתך, כמו-גם החברה שהזמנתי לבוא איתי, והיה לי ברור שאני חייבת לעצמי גם לרכוש את הקלפים.
אני בטוחה שהם עוד ישמשו אותי הרבה למטרות אישיות ומקצועיות.
חג שמח, מלא אור, אהבה וכיף והרבה בהצלחה!
חיבוק חם ואוהב ממני ♥

חלי פודה – מאסטר רייקי

אישית ומנחת סדנאות חווייתיות


ממליצה בחום!!
דמיינו סיטואציה, ביתי בת ה- 7 חוזרת מבית הספר עצובה לא רוצה לדבר.
נתתי לה את הקלפים . שאלה אותם שאלה "מה לעשות עם החברה שרבתי איתה?"
וקיבלה תשובה – קצת לבד לתת לה להתגעגע להפוך את הקושי ליתרון ולתת לה לבוא אלי.
בחיי מילים שלה בזכות הקלפים.
תקשורת, תקשורת, תקשורת כזו שמאפשרת ולא מחטטת. מעולה!!!! –

אילה אלון

אפשרויות – אימון להצלחה